Відгуки про компанію Склад-магазин бджільництва МедоПром
- Ірина І.
- Вадим В.
- Светлана П.
Товару не було в наявності, заказ відмінили ніяк про це не сповістивши.
- Владислав Б.
- Ирина
Одна банка з медом прийшла із ржавою кришкою. Враження дуже неприємне. У виробника що немає нормальних кришок, чи цей мед пролежав бозна скільки!?
Коли зняла кришку: виявилося, що під кришкою грибок чорного кольору 🤮
Сам мед закристалізований, тобто явно не цього року.
Повне розчарування
Цьому виробнику/продавцю необхідно ініціювати перевірку: якщо спори грибка ж під кришкою, то вони є і в самому межові.
Додаю фото. - Татьяна Д.
- Сергей Л.
- ВАСИЛИЙ Р.
- Олеся Б.
- Роман Ж.

