Відгуки про компанію Склад-магазин бджільництва МедоПром
- Сергей Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
до товару претензій не маю, окреме дякую за відправку поштою. Але у банці було 800мл, що якось на 200мл меньше 1л. 1кг може і не дорівнює 1л, але не на 20% різніця ж
- Коментар продавця
Доброго часу, дуже вдячні що залишили позитивний відгук.
А в банці було приблизно 800-мл з тієї причини, що цей товар відпускається в кілограмах, а не на літраж. В оголошені так і написано Перекис Водню 35% 1 кг, а не 1 літр.
Дякуємо за замовлення, сподіваємось й на подальшу співпрацю.
З повагою команда МЕДО-ПРОМ.
- Коментар продавця
- Василь К.
- Владислав Г.
- Олег М.
- Людмила І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валерій М.
- Володимир Д.
- Олександр З.
- Татьяна Д.
- Ольга С.
Трохи затримала відправку

